štvrtok 11. mája 2017

po čase

Tak  som tu zasa a neviem čo napísať, ja som stále v rovnakom stave, navonok muž, vnútri žena a moje možnosti na zmenu, aj keď po nej veľmi túžim sú malé. Urobila som malé krôčiky k mojej ženskosti, snažím sa zbaviť chĺpkov a taj aplikujem IPL svetlo, depilačné krémy, trhám, holím jednoducho čo sa dá. Spávam ako žena, mám tri krásne nočné košielky achcem ich viáááác. Je to krásne zaspávať tak a ráno sa budiť, len ráno sa mi strašne nechce vstať do mužského sveta a tak predlžujem vstávanie ako sa len dá.
Do práce aspoň chodím v nohavičkách a silonkách, dnes som si objednala ďalšie nohavičky, dva sexi korzety, punčošky, čipkové nohavičky a top a pár ďalších drobností a strašne sa teším až si ich budem skúšať. Strašne by som chcela môcť to nosiť stále, byť hrdá na to, cítiť sa sexi...
V reále to ale možné  nie je a to mi spôsobuje stále depresie aj keď nie také hlboké ako ešte v zime, myslím že je to preto že som si dovolila kúsok ženského sveta prežívať ale veľmi ma to láka ísť ďalej z tejto poloexistencie a prežívania zo dňa na deň.
Stále sa v tom jednoducho zmietam a sledujem na internete osudy šťastnejších dievčat, ich pokroky, potichúčky závidím ale veľmi im to prajem.


Zuzka

1 komentár:

  1. Jejda, Zuzko, konečně si dala o sobě vědět. Já myslela, že se stal zázrak a že se ti podařilo tu ženu v sobě zabít a že ses se vším vyrovnala.

    No, tak alespoň se ti podařilo najít určitý kompromis...zůstaneš s rodinou, ale budeš si částečně užívat i toho skvělého ženského světa, jak to jen vzhledem k okolnostem půjde.

    Hlavně ať tě podporuje manželka, pak bude vše jednodušší a snad to nakonec zvládneš, aniž bys musela rozbít rodinu a přišla o svůj pracně budovaný život.

    Pa a drž se....Niki

    OdpovedaťOdstrániť